köpa UPW1E682MHD med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 25V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Serier: | UPW |
| Ripple Current: | 3.23A @ 120Hz |
| Förpackning / fall: | Radial, Can |
| Andra namn: | 493-1846 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 19 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | UPW1E682MHD |
| Livstid @ Temp.: | 8000 Hrs @ 105°C |
| Spridning av bly: | 0.295" (7.50mm) |
| Impedans: | 14 mOhm |
| Höjd - Sittande (Max): | 1.575" (40.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 6800µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL |
| Kapacitans: | 6800µF |