köpa UPW2A100MEH med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 100V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Serier: | UPW |
| Ripple Current: | 39mA @ 120Hz |
| Förpackning / fall: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | UPW2A100MEH |
| Livstid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Spridning av bly: | 0.098" (2.50mm) |
| Impedans: | 1.8 Ohm |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.433" (11.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 10µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL |
| Kapacitans: | 10µF |