köpa V250LC20AP med BYCHPS
Köp med garanti
| Varistor Spänning (Typ): | 390V |
|---|---|
| Varistor Spänning (Min): | 351V |
| Varistor Spänning (Max): | 429V |
| Serier: | LC |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Disc 14mm |
| Andra namn: | F5383 V250LC20AP-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximal likström: | 330VDC |
| Maximal växelström: | 250VAC |
| Tillverkarens normala ledtid: | 9 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | V250LC20AP |
| Energi: | 72J |
| Beskrivning: | VARISTOR 390V 4.5KA DISC 14MM |
| Nuvarande - Surge: | 4.5kA |
| Kapacitans @ Frekvens: | 500pF @ 1MHz |