köpa V8ZS2 med BYCHPS
Köp med garanti
| Varistor Spänning (Typ): | 8.5V |
|---|---|
| Varistor Spänning (Min): | 6V |
| Varistor Spänning (Max): | 11V |
| Serier: | ZS |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Disc 10mm |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximal likström: | 5.5VDC |
| Maximal växelström: | 4VAC |
| Tillverkarens varunummer: | V8ZS2 |
| Energi: | 0.80J |
| Beskrivning: | VARISTOR 8.5V 250A DISC 10MM |
| Nuvarande - Surge: | 250A |
| Kapacitans @ Frekvens: | 7000pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |