köpa 01010002H med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning: | 250V |
|---|---|
| Avslutningsstil: | - |
| Serier: | 101 |
| Andra namn: | 01010002 101 002 101 002(BULK) 101002 101002(BULK) F038 F101002-ND H101002 |
| Orientering: | - |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Chassis Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | 01010002H |
| Fusehållare Typ: | Clip |
| Säkringstyp: | Cartridge |
| Säkringsstorlek: | 1/4" Dia (6.4mm) |
| För användning med / relaterade produkter: | 1/4" Dia |
| Utvidgad beskrivning: | Fuse Clip 15A 250V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Beskrivning: | FUSE CLIP CART 250V 15A CHASSIS |
| Nuvarande omdöme: | 15A |
| Kontaktmaterial: | Spring Bronze |
| Kontakt Slutför: | Nickel |
| Email: | [email protected] |