köpa 01020078H med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning: | 250V |
|---|---|
| Avslutningsstil: | PC Pin |
| Serier: | 102 |
| Andra namn: | 01020078 102 078 102 078(BULK) 102078 102078(BULK) F042 F102078-ND H102078 |
| Orientering: | Horizontal |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | PCB |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 13 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 01020078H |
| Fusehållare Typ: | Clip |
| Säkringstyp: | Cartridge |
| Säkringsstorlek: | 1/4" Dia (6.4mm) |
| För användning med / relaterade produkter: | 1/4" Dia |
| Utvidgad beskrivning: | Fuse Clip 30A 250V 1 Circuit Cartridge PCB |
| Beskrivning: | FUSE CLIP CARTRIDGE 250V 30A PCB |
| Nuvarande omdöme: | 30A |
| Kontaktmaterial: | Spring Brass |
| Kontakt Slutför: | Tin |
| Email: | [email protected] |