köpa 01550304ZXA med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning: | 32V |
|---|---|
| Avslutningsstil: | Wire Leads |
| Serier: | 155 |
| Andra namn: | 0155304ZXA 1550304ZXA 155304A |
| Orientering: | - |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Panel Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 13 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 01550304ZXA |
| Fusehållare Typ: | Holder |
| Säkringstyp: | Blade |
| Säkringsstorlek: | 0.75" L x 0.2" W x 0.74" H (19.1mm x 5.1mm x 18.8mm) |
| För användning med / relaterade produkter: | ATC, ATO |
| Utvidgad beskrivning: | Fuse Holder 4A 32V 1 Circuit Blade Panel Mount |
| Beskrivning: | FUSE HOLDER BLADE 32V 4A PNL MNT |
| Nuvarande omdöme: | 4A |
| Kontaktmaterial: | Brass |
| Kontakt Slutför: | Tin |
| Email: | [email protected] |