köpa 02450001H med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning: | 300V |
|---|---|
| Avslutningsstil: | Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Serier: | 245 |
| Andra namn: | 02450001H-ND 2450001H 245001 F1469 H2450001 |
| Orientering: | - |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Panel Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 13 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 02450001H |
| Fusehållare Typ: | Holder |
| Säkringstyp: | Cartridge |
| Säkringsstorlek: | 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) |
| För användning med / relaterade produkter: | 2AG |
| Utvidgad beskrivning: | Fuse Holder 10A 300V 1 Circuit Cartridge Panel Mount |
| Beskrivning: | FUSE HLDR CART 300V 10A PNL MNT |
| Nuvarande omdöme: | 10A |