köpa 0293530.H med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 32V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.906" L x 0.646" W x 1.205" H (23.00mm x 16.40mm x 30.60mm) |
| Serier: | PAL™ 293 |
| Respons tid: | Slow |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Auto Link |
| Andra namn: | 0293530H 293530.H 293530H |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | Holder |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smältning I²t: | - |
| Tillverkarens normala ledtid: | 16 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 0293530.H |
| Säkringstyp: | Automotive |
| Beskrivning: | FUSE AUTO 30A 32VDC 100 PACK |
| Nuvarande omdöme: | 30A |
| Färg: | Green |
| Brytkapacitet @ Nominell spänning: | - |
| godkännanden: | - |
| Email: | [email protected] |