köpa 03540901ZXGY med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning: | 600V |
|---|---|
| Avslutningsstil: | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Serier: | OMNI-BLOK® 354 |
| Andra namn: | 03540901ZXGY-ND 354901-GY F3131 |
| Orientering: | - |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Chassis Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 13 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 03540901ZXGY |
| Fusehållare Typ: | Block |
| Säkringstyp: | Cartridge |
| Säkringsstorlek: | 1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm) |
| För användning med / relaterade produkter: | 3AB, 3AG |
| Utvidgad beskrivning: | Fuse Block 30A 600V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Beskrivning: | FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS |
| Nuvarande omdöme: | 30A |
| Kontaktmaterial: | Spring Brass |
| Kontakt Slutför: | Tin |
| Email: | [email protected] |