köpa 0BLS001.T med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | - |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 600V |
| Storlek / Dimension: | 0.406" Dia x 1.375" L (10.31mm x 34.93mm) |
| Serier: | BLS |
| Respons tid: | Fast |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | 5AG, 10mm x 38.1mm |
| Andra namn: | 0BLS001.T-ND 0BLS001T BLS001 BLS001.T BLS001T BLS1 F1780 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | Holder |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smältning I²t: | - |
| Tillverkarens normala ledtid: | 7 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 0BLS001.T |
| Säkringstyp: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivning: | FUSE CARTRIDGE 1A 600VAC 5AG |
| DC Kallmotstånd: | 0.944 Ohm |
| Nuvarande omdöme: | 1A |
| Klass: | - |
| Brytkapacitet @ Nominell spänning: | 10kA |
| godkännanden: | CSA, UL |
| tillämpningar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |