köpa 0CNN800E.V med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 80V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 125V |
| Storlek / Dimension: | - |
| Serier: | POWR-GARD® CNN_E |
| Respons tid: | Fast |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Andra namn: | CNN800E CNN800E.V CNN800EV |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | Bolt Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smältning I²t: | - |
| Tillverkarens normala ledtid: | 10 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 0CNN800E.V |
| Säkringstyp: | Fuse Strip |
| Funktioner: | Indicating |
| Beskrivning: | FUSE STRIP 800A 125VAC/80VDC |
| Nuvarande omdöme: | 800A |
| Klass: | - |
| Brytkapacitet @ Nominell spänning: | 2.5kA |
| godkännanden: | UR |
| tillämpningar: | Lift Trucks |
| Email: | [email protected] |