köpa 0RLS010.T med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | - |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 600V |
| Storlek / Dimension: | 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) |
| Serier: | POWR-GARD® RLS |
| Respons tid: | Fast |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Cartridge, Non-Standard |
| Andra namn: | RLS010 RLS010.T RLS10 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | Holder |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smältning I²t: | - |
| Tillverkarens varunummer: | 0RLS010.T |
| Säkringstyp: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivning: | FUSE CRTRDGE 10A 600VAC NON STD |
| Nuvarande omdöme: | 10A |