köpa 0SLC003.T med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 170V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 600V |
| Storlek / Dimension: | 0.406" Dia x 1.311" L (10.30mm x 33.30mm) |
| Serier: | POWR-GARD® SLC |
| Respons tid: | Medium |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Cartridge, Non-Standard |
| Andra namn: | 0SLC003.T-ND F5971 SLC003 SLC003.T SLC3 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | Holder |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smältning I²t: | - |
| Tillverkarens normala ledtid: | 10 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 0SLC003.T |
| Säkringstyp: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivning: | FUSE CARTRIDGE 3A 600VAC/170VDC |
| Nuvarande omdöme: | 3A |
| Klass: | G |
| Brytkapacitet @ Nominell spänning: | 100kA AC, 10kA DC |
| godkännanden: | CE, CSA, QPL, UL |
| tillämpningar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |