köpa 1111J2000361JQT med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde: | 200V |
|---|---|
| Tolerans: | ±5% |
| Tjocklek (Max): | 0.070" (1.78mm) |
| Temperaturkoefficient: | C0G, NP0 |
| Storlek / Dimension: | 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) |
| Serier: | - |
| betyg: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 1111 (2828 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount, MLCC |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 1111J2000361JQT |
| Lead Style: | - |
| Spridning av bly: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | - |
| Funktioner: | Epoxy Mountable, High Q, Low Loss |
| Felaktighet: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 360pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) |
| Beskrivning: | CAP CER 360PF 200V C0G/NP0 1111 |
| Kapacitans: | 360pF |