köpa 1122761001 med BYCHPS
Köp med garanti
| Slå på spänning (max): | - |
|---|---|
| Stäng av spänning (Min): | - |
| Avslutningsstil: | Screw Terminal |
| Kopplingsspänning: | 250VAC - Max |
| Serier: | RS |
| Frigöringstid: | 10ms |
| Relä typ: | General Purpose with Socket |
| Förpackning: | Bulk |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 40°C |
| Använd tid: | 13ms |
| Monteringstyp: | DIN Rail |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 11 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 1122761001 |
| Funktioner: | LED Indicator |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose with Socket Relay DPDT (2 Form C) 230VAC/DC Coil DIN Rail |
| Beskrivning: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 230V |
| Kontaktvärdering (Aktuell): | 4A |
| Kontaktmaterial: | Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) |
| Kontaktformulär: | DPDT (2 Form C) |
| Spolspänning: | 230VAC/DC |
| Spol typ: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| Spolkraft: | 1 VA |
| Spolström: | 5.3mA |
| Email: | [email protected] |