köpa 1130-150K-RC med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerans: | ±10% |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Storlek / Dimension: | 1.100" Dia (27.94mm) |
| Skärm: | Unshielded |
| Serier: | 1130 |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | Ferrite |
| Tillverkarens normala ledtid: | 12 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 1130-150K-RC |
| Induktans: | 15µH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.840" (21.34mm) |
| Frekvens - test: | 1kHz |
| Frekvens - Självresonans: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 15µH Unshielded Wirewound Inductor 13.5A 9 mOhm Max Radial |
| Beskrivning: | FIXED IND 15UH 13.5A 9 MOHM TH |
| DC-resistans (DCR): | 9 mOhm Max |
| Nuvarande omdöme: | 13.5A |