köpa 1206L100WR med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Max: | 6V |
|---|---|
| Typ: | Polymeric |
| Tid till resa: | 300ms |
| Tjocklek (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Storlek / Dimension: | 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm) |
| Serier: | POLY-FUSE®, 1206L |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 210 mOhm |
| Motstånd - Initial (Ri) (Min): | 55 mOhm |
| Motstånd - 25 ° C (Typ): | - |
| betyg: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| Andra namn: | 1206L100WR-ND F3349TR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | 1206L100WR |
| Spridning av bly: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | - |
| Utvidgad beskrivning: | PTC Resettable Fuse 6V Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| Beskrivning: | PTC RESETTABLE 6V 1A SMD 1206 |
| Nuvarande - Resan (It): | 1.8A |
| Nuvarande - Max: | 100A |
| Nuvarande - Håll (Ih) (Max): | 1A |
| godkännanden: | - |
| Email: | [email protected] |