köpa 1210J0250823KDT med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde: | 25V |
|---|---|
| Tolerans: | ±10% |
| Tjocklek (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Temperaturkoefficient: | X7R |
| Storlek / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serier: | - |
| betyg: | AEC-Q200 |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 1210 (3225 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount, MLCC |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 1210J0250823KDT |
| Lead Style: | - |
| Spridning av bly: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | - |
| Funktioner: | Epoxy Mountable, High Temperature |
| Felaktighet: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 0.082µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
| Beskrivning: | CAP CER 0.082UF 25V X7R 1210 |
| Kapacitans: | 0.082µF |