köpa 160YXF220MEFC18X35.5 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 160V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Serier: | YXF |
| Ripple Current: | - |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 16 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 160YXF220MEFC18X35.5 |
| Livstid @ Temp.: | 10000 Hrs @ 105°C |
| Spridning av bly: | 0.295" (7.50mm) |
| Impedans: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | 1.476" (37.50mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 220µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL |
| Kapacitans: | 220µF |