köpa 170M6541 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | - |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 1300V (1.3kV) |
| Storlek / Dimension: | 3.189" L x 2.992" W x 3.622" H (81.00mm x 76.00mm x 92.00mm) |
| Serier: | - |
| Respons tid: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Rectangular, Blade |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | Holder |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smältning I²t: | 31000 |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 170M6541 |
| Säkringstyp: | Square |
| Funktioner: | Indicating |
| Beskrivning: | FUSE SQUARE 450A 1.3KVAC |
| Nuvarande omdöme: | 450A |
| Klass: | - |
| Brytkapacitet @ Nominell spänning: | 100kA |
| godkännanden: | CSA, UR |
| tillämpningar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |