köpa 1728996 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning: | 32V |
|---|---|
| Avslutningsstil: | PC Pin |
| Serier: | - |
| Andra namn: | SI-H-FKS 15 SI-H-FKS15 |
| Orientering: | Vertical |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | PCB |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 3 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 1728996 |
| Fusehållare Typ: | Holder |
| Säkringstyp: | Blade |
| Säkringsstorlek: | 0.76" L x 0.207" W x 0.752" H (19.3mm x 5.25mm x 19.1mm) |
| För användning med / relaterade produkter: | ATC, ATO |
| Utvidgad beskrivning: | Fuse Holder 15A 32V 1 Circuit Blade PCB |
| Beskrivning: | FUSE HOLDER BLADE 32V 15A PCB |
| Nuvarande omdöme: | 15A |
| Kontaktmaterial: | - |
| Kontakt Slutför: | - |
| Email: | [email protected] |