köpa 195J50 med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | - |
|---|---|
| Tolerans: | ±15% |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Storlek / Dimension: | 9.000" L x 9.750" W (228.60mm x 247.65mm) |
| Skärm: | Unshielded |
| Serier: | 195 |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Nonstandard |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | Chassis Mount |
| Material - Kärna: | - |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 195J50 |
| Induktans: | 10mH |
| Höjd - Sittande (Max): | 7.500" (190.50mm) |
| Frekvens - Självresonans: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 10mH Unshielded Inductor 50A 23 mOhm Nonstandard |
| Beskrivning: | FIXED IND 10MH 50A 23 MOHM CHASS |
| DC-resistans (DCR): | 23 mOhm |
| Nuvarande omdöme: | 50A |
| Nuvarande - Mättnad: | - |
| Email: | [email protected] |