köpa 1N6626US med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Framåt (Vf) (Max) @ Om: | 1.35V @ 2A |
|---|---|
| Spänning - DC-omvänd (Vr) (Max): | 220V |
| Leverantörs Device Package: | A-MELF |
| Fart: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serier: | - |
| Omvänd återställningstid (trr): | 30ns |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | SQ-MELF, A |
| Driftstemperatur - korsning: | -65°C ~ 150°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 17 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 1N6626US |
| Utvidgad beskrivning: | Diode Standard 220V 1.75A Surface Mount A-MELF |
| Diodtyp: | Standard |
| Beskrivning: | DIODE GEN PURP 220V 1.75A A-MELF |
| Ström - Omvänd läckage @ Vr: | 2µA @ 220V |
| Nuvarande - Genomsnittlig Rectified (Io): | 1.75A |
| Kapacitans @ Vr, F: | 40pF @ 10V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |