köpa 20KPA40A med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Reverse Standoff (Typ): | 40V |
|---|---|
| Spänning - Klämma (Max) @ Ipp: | 67.8V |
| Spänning - Uppdelning (Min): | 44.7V |
| Envärdiga kanaler: | 1 |
| Typ: | Zener |
| Leverantörs Device Package: | P600 |
| Serier: | 20KPA |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 20000W (20kW) |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | P600, Axial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 12 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 20KPA40A |
| Beskrivning: | TVS DIODE 40VWM 67.8VC AXIAL |
| Aktuell - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 297.9A |
| Kapacitans @ Frekvens: | - |
| tillämpningar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |