köpa 20SEP68M+T med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 20V |
|---|---|
| Typ: | Polymer |
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serier: | OS-CON™, SEP |
| Ripple Current - Low Frequency: | 120mA @ 120Hz |
| Ripple Current - High Frequency: | 2.4A @ 100kHz |
| Förpackning: | Tape & Box (TB) |
| Förpackning / fall: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 20SEP68M+T |
| Livstid @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Spridning av bly: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedans: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 68µF ±20% 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 40 mOhm 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 40 mOhm |
| Beskrivning: | CAP ALUM POLY 68UF 20% 20V T/H |
| Kapacitans: | 68µF |