köpa 20SVPS22M med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 20V |
|---|---|
| Typ: | Polymer |
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) |
| Storlek / Dimension: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Serier: | OS-CON™, SVPS |
| Ripple Current - Low Frequency: | 72.5mA @ 120Hz |
| Ripple Current - High Frequency: | 1.45A @ 100kHz |
| Förpackning: | Original-Reel® |
| Förpackning / fall: | Radial, Can - SMD |
| Andra namn: | P19134DKR |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 14 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 20SVPS22M |
| Livstid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Spridning av bly: | - |
| Impedans: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.236" (6.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 22µF ±20% 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 60 mOhm 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 60 mOhm |
| Beskrivning: | CAP ALUM POLY 22UF 20% 20V SMD |
| Kapacitans: | 22µF |