köpa 2297183 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Last: | 42 ~ 660 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 24 ~ 275VAC |
| Avslutningsstil: | Screw Terminal |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Serier: | ELR 1 |
| Relä typ: | Contactor |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Module |
| Utmatningstyp: | AC, Zero Cross |
| Andra namn: | 2297183-ND 277-9193 ELR1-230AC/600AC-50 ELR1230AC600AC50 |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Monteringstyp: | DIN Rail |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 3 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 2297183 |
| Ladda ström: | 50A |
| Utvidgad beskrivning: | Solid State Contactor SPST-NO (1 Form A) Module |
| Beskrivning: | SS CONTACTOR INPUT 230VAC 50A |
| Krets: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |