köpa 2827139 med BYCHPS
Köp med garanti
| Slå på spänning (max): | - |
|---|---|
| Stäng av spänning (Min): | - |
| Avslutningsstil: | Plug In |
| Kopplingsspänning: | 250VAC, 250VDC - Max |
| Serier: | - |
| Frigöringstid: | 15ms |
| Relä typ: | General Purpose |
| Förpackning: | Bulk |
| Andra namn: | 277-9335 2827139-ND ST-REL7-HG 24/4X21 ST-REL7-HG24/4X21 |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 60°C |
| Använd tid: | 15ms |
| Monteringstyp: | Socketable |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | 2827139 |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 24VDC Coil Socketable |
| Beskrivning: | RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 24V |
| Kontaktvärdering (Aktuell): | 6A |
| Kontaktmaterial: | Silver Cadmium Oxide (AgCdO) |
| Kontaktformulär: | 4PDT (4 Form C) |
| Spolspänning: | 24VDC |
| Spol typ: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| Spolkraft: | - |
| Spolström: | 40mA |
| Email: | [email protected] |