köpa 2834494 med BYCHPS
Köp med garanti
| Slå på spänning (max): | - |
|---|---|
| Stäng av spänning (Min): | - |
| Avslutningsstil: | Screw Terminal |
| Kopplingsspänning: | 250VAC, 250VDC - Max |
| Serier: | PR1 |
| Frigöringstid: | 14ms |
| Relä typ: | General Purpose with Socket |
| Förpackning: | Bulk |
| Andra namn: | 277-5190 2834494-ND PR1-RSC3-LV- 24AC/2X21 PR1-RSC3-LV-24AC/2X21 |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 60°C |
| Använd tid: | 12ms |
| Monteringstyp: | DIN Rail |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 5 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 2834494 |
| Funktioner: | LED Indicator, Varistor |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose with Socket Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil DIN Rail |
| Beskrivning: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 24V |
| Kontaktvärdering (Aktuell): | 8A |
| Kontaktmaterial: | Silver Nickel (AgNi) |
| Kontaktformulär: | DPDT (2 Form C) |
| Spolspänning: | 24VAC |
| Spol typ: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| Spolkraft: | - |
| Spolström: | 26mA |
| Email: | [email protected] |