köpa 2837 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning: | 600V |
|---|---|
| Avslutningsstil: | Screw Terminal |
| Serier: | - |
| Orientering: | - |
| Antal kretsar: | 2 |
| Monteringstyp: | Chassis Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 5 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 2837 |
| Fusehållare Typ: | Block |
| Säkringstyp: | Cartridge |
| Säkringsstorlek: | 0.406" Dia x 2" L (10.3mm x 50.8mm) |
| För användning med / relaterade produkter: | KAZ |
| Utvidgad beskrivning: | Fuse Block 600V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Beskrivning: | FUSE BLOCK CART 600V CHASS MNT |
| Nuvarande omdöme: | - |
| Kontaktmaterial: | - |
| Kontakt Slutför: | - |
| Email: | [email protected] |