köpa 2903277 med BYCHPS
Köp med garanti
| Slå på spänning (max): | - |
|---|---|
| Stäng av spänning (Min): | - |
| Avslutningsstil: | Screwless Clamp |
| Kopplingsspänning: | 440VAC, 250VDC - Max |
| Serier: | RIF |
| Frigöringstid: | 20ms |
| Relä typ: | General Purpose with Socket |
| Förpackning: | Bulk |
| Andra namn: | 277-10117 RIF-4-RPT-LV-120AC/3X21 RIF4RPTLV120AC3X21 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 40°C |
| Använd tid: | 25ms |
| Monteringstyp: | DIN Rail |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 3 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 2903277 |
| Funktioner: | LED Indicator, Varistor |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose with Socket Relay 3PDT (3 Form C) 120VAC Coil DIN Rail |
| Beskrivning: | RELAY GEN PURPOSE 3PDT 8A 120V |
| Kontaktvärdering (Aktuell): | 8A |
| Kontaktmaterial: | Silver Nickel (AgNi) |
| Kontaktformulär: | 3PDT (3 Form C) |
| Spolspänning: | 120VAC |
| Spol typ: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| Spolkraft: | - |
| Spolström: | 24mA |
| Email: | [email protected] |