köpa 2904477 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde: | 24V |
|---|---|
| värden: | - |
| Typ: | Low Pass |
| Teknologi: | RC |
| Storlek / Dimension: | - |
| Serier: | PLC |
| Motstånd - kanal (ohm): | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | - |
| Andra namn: | PSR-FTB/20/86 |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 55°C |
| Antal kanaler: | 2 |
| Monteringstyp: | DIN Rail |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 3 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 2904477 |
| Höjd: | - |
| Filterorder: | 2nd |
| Utvidgad beskrivning: | RC EMI Filter 2nd Order Low Pass 2 Channel 20mA |
| ESD-skydd: | Yes |
| Beskrivning: | FILTER RC ESD DIN RAIL |
| Nuvarande: | 20mA |
| Center / Cutoff Frequency: | - |
| Dämpningsvärde: | - |
| tillämpningar: | - |
| Email: | [email protected] |