köpa 2904665 med BYCHPS
Köp med garanti
| Slå på spänning (max): | - |
|---|---|
| Stäng av spänning (Min): | - |
| Avslutningsstil: | Screwless Clamp |
| Kopplingsspänning: | 250VAC, 125VDC - Max |
| Serier: | PSR |
| Frigöringstid: | 30ms |
| Relä typ: | Safety |
| Förpackning: | Bulk |
| Andra namn: | 277-11744 2904665-ND PSR-PC50-1NO-1DO-24DC-SP |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 55°C |
| Använd tid: | 30ms |
| Monteringstyp: | DIN Rail |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 5 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 2904665 |
| Funktioner: | LED |
| Utvidgad beskrivning: | Safety Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil DIN Rail |
| Beskrivning: | RELAY SAFETY SPST-NO 5A 24V |
| Kontaktvärdering (Aktuell): | 5A |
| Kontaktmaterial: | Silver Nickel (AgNi) |
| Kontaktformulär: | SPST-NO (1 Form A) |
| Spolspänning: | 24VDC |
| Spol typ: | - |
| Coil Resistance: | - |
| Spolkraft: | - |
| Spolström: | 65mA |
| Email: | [email protected] |