köpa 2907497 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 60V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 120V |
| Serier: | TMC 8 |
| Andra namn: | TMC 81B 40A |
| Antal poler: | 1 |
| Monteringstyp: | DIN Rail |
| Tillverkarens normala ledtid: | 7 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 2907497 |
| Belysningsspänning (Nominell): | - |
| Belysning: | - |
| Beskrivning: | CIR BRKR 40A 120VAC 60VDC |
| Nuvarande omdöme: | 40A |
| Brytartyp: | Thermal Magnetic |
| Aktuator typ: | Lever |
| Email: | [email protected] |