köpa 2912549 med BYCHPS
Köp med garanti
| Slå på spänning (max): | - |
|---|---|
| Stäng av spänning (Min): | - |
| Avslutningsstil: | Screwless Clamp |
| Kopplingsspänning: | 250VAC, 250VDC - Max |
| Serier: | PLC-RSP |
| Frigöringstid: | 10ms |
| Relä typ: | General Purpose with Socket |
| Förpackning: | Bulk |
| Andra namn: | 277-5307 2912549-ND PLC-RSP-120UC/21-21 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 60°C |
| Använd tid: | 7ms |
| Monteringstyp: | DIN Rail |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 3 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 2912549 |
| Funktioner: | LED Indicator, PLC Terminal Block |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose with Socket Relay DPDT (2 Form C) 120VAC/DC Coil DIN Rail |
| Beskrivning: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 6A 120V |
| Kontaktvärdering (Aktuell): | 6A |
| Kontaktmaterial: | Silver Nickel (AgNi) |
| Kontaktformulär: | DPDT (2 Form C) |
| Spolspänning: | 120VAC/DC |
| Spol typ: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| Spolkraft: | - |
| Spolström: | 4.5mA |
| Email: | [email protected] |