köpa 2967507 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Last: | 3 ~ 33 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 24VDC |
| Avslutningsstil: | Push In |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Serier: | PLC-OSP |
| Relä typ: | Relay |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Module |
| Utmatningstyp: | DC |
| Andra namn: | 277-4982 2967507-ND PLC-OSP- 24DC/24DC/2/ACT PLC-OSP-24DC/24DC/2/ACT |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Monteringstyp: | DIN Rail |
| Tillverkarens normala ledtid: | 5 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 2967507 |
| Ladda ström: | 3A |
| Utvidgad beskrivning: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Beskrivning: | DIN RAIL TERM BLK W/OPTOCO 24V |
| Krets: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |