köpa 2981499 med BYCHPS
Köp med garanti
| Slå på spänning (max): | - |
|---|---|
| Stäng av spänning (Min): | - |
| Avslutningsstil: | Screwless Clamp |
| Kopplingsspänning: | 250VAC, 250VDC - Max |
| Serier: | - |
| Frigöringstid: | 10ms |
| Relä typ: | Safety |
| Förpackning: | Bulk |
| Andra namn: | 277-3174 2981499-ND PSR-SPP- 24DC/SDC4/2X1/B PSR-SPP-24DC/SDC4/2X1/B |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 55°C |
| Använd tid: | 20ms |
| Monteringstyp: | DIN Rail |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 7 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 2981499 |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | Safety Relay DPST (2 Form A) 24VDC Coil DIN Rail |
| Beskrivning: | RELAY SAFETY DPST 6A 24V |
| Kontaktvärdering (Aktuell): | 6A |
| Kontaktmaterial: | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Kontaktformulär: | DPST (2 Form A) |
| Spolspänning: | 24VDC |
| Spol typ: | - |
| Coil Resistance: | 50 Ohms |
| Spolkraft: | - |
| Spolström: | 70mA |
| Email: | [email protected] |