köpa 2DB1188P-13 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Samlare Emitter Breakdown (Max): | 32V |
|---|---|
| Vce Mättnad (Max) @ Ib, Ic: | 800mV @ 200mA, 2A |
| Transistortyp: | PNP |
| Leverantörs Device Package: | SOT-89-3 |
| Serier: | - |
| Effekt - Max: | 1W |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | TO-243AA |
| Andra namn: | 2DB1188P13 2DB1188PDITR |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 2DB1188P-13 |
| Frekvens - Övergång: | 120MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 32V 2A 120MHz 1W Surface Mount SOT-89-3 |
| Beskrivning: | TRANS PNP 32V 2A SOT89-3 |
| Likströmsstigning (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 82 @ 500mA, 3V |
| Nuvarande - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Nuvarande - Samlare (Ic) (Max): | 2A |
| Email: | [email protected] |