köpa 32NNSBS med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning: | 550V |
|---|---|
| Avslutningsstil: | - |
| Serier: | NNS |
| Orientering: | Horizontal |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Panel Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 9 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 32NNSBS |
| Fusehållare Typ: | Holder |
| Säkringstyp: | Cartridge |
| Säkringsstorlek: | - |
| För användning med / relaterade produkter: | BS88 |
| Utvidgad beskrivning: | Fuse Holder 32A 550V 1 Circuit Cartridge Panel Mount |
| Beskrivning: | FUSEHOLDER 32A 550V 10 1.5KG |
| Nuvarande omdöme: | 32A |
| Kontaktmaterial: | - |
| Kontakt Slutför: | - |
| Email: | [email protected] |