köpa 355MMT med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 500V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 690V |
| Storlek / Dimension: | 4.449" L x 1.500" W x 3.268" H (113.00mm x 38.00mm x 83.00mm) |
| Serier: | MMT |
| Respons tid: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Rectangular, Blade |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | Bolt Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smältning I²t: | 13500 |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 355MMT |
| Säkringstyp: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivning: | FUSE CRTRDGE 355A 690VAC/500VDC |
| Nuvarande omdöme: | 355A |
| Klass: | - |
| Brytkapacitet @ Nominell spänning: | 200kA |
| godkännanden: | UR |
| tillämpningar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |