köpa 35ZLJ1500M12.5X30 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 35V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Serier: | ZLJ |
| Ripple Current: | 2.196A @ 120Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Can |
| Andra namn: | 1189-2270 35ZLJ1500M12.5X30-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 16 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 35ZLJ1500M12.5X30 |
| Livstid @ Temp.: | 10000 Hrs @ 105°C |
| Spridning av bly: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedans: | 18 mOhm |
| Höjd - Sittande (Max): | 1.260" (32.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 1500µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL |
| Kapacitans: | 1500µF |