köpa 3835-2 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning: | 250V |
|---|---|
| Avslutningsstil: | Screw Terminal |
| Serier: | 3835 |
| Orientering: | - |
| Antal kretsar: | 2 |
| Monteringstyp: | Chassis Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 5 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 3835-2 |
| Fusehållare Typ: | Block |
| Säkringstyp: | Cartridge |
| Säkringsstorlek: | 13/32" Dia x 1-1/2" L (10.3mm x 38.1mm) |
| För användning med / relaterade produkter: | Class CC |
| Utvidgad beskrivning: | Fuse Block 30A 250V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Beskrivning: | FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS |
| Nuvarande omdöme: | 30A |
| Kontaktmaterial: | - |
| Kontakt Slutför: | - |
| Email: | [email protected] |