köpa 4064320000 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Last: | 3 ~ 48 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 2.5 ~ 6VDC |
| Avslutningsstil: | PC Pin |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Serier: | SSS |
| Relä typ: | Relay |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | 4-SIP |
| Utmatningstyp: | DC |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 7 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 4064320000 |
| Ladda ström: | 100mA |
| Utvidgad beskrivning: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SIP |
| Beskrivning: | RELAY SS 5V/24V 0 1ADC |
| Krets: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |