köpa 4402-018LF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde: | 50V |
|---|---|
| Tolerans: | - |
| Tråd storlek: | 6-32 |
| Temperaturkoefficient: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.156" Dia x 0.333" L (3.96mm x 8.45mm) |
| Serier: | 4402 |
| betyg: | - |
| Förpackning: | Tray |
| Förpackning / fall: | Axial, Bushing |
| Andra namn: | 410-1175 4402018LF |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 12 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 4402-018LF |
| Insertion Loss: | 47dB @ 100MHz |
| Höjd (Max): | - |
| Utvidgad beskrivning: | Feed Through Capacitor 50V 10A Axial, Bushing |
| Beskrivning: | CAP FEEDTHRU 50V AXIAL |
| DC-resistans (DCR) (Max): | - |
| Nuvarande: | 10A |
| Kapacitans: | - |
| Email: | [email protected] |