köpa 4403-003 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde: | 100V |
|---|---|
| Tolerans: | - |
| Tråd storlek: | 4-40 |
| Temperaturkoefficient: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.125" Dia x 0.215" L (3.18mm x 5.47mm) |
| Serier: | 4403 |
| betyg: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Axial, Bushing |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 16 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 4403-003 |
| Insertion Loss: | 25dB @ 100MHz |
| Höjd (Max): | - |
| Utvidgad beskrivning: | 2700pF Feed Through Capacitor 100V 10A Axial, Bushing |
| Beskrivning: | CAP FEEDTHRU 2700PF 100V AXIAL |
| DC-resistans (DCR) (Max): | - |
| Nuvarande: | 10A |
| Kapacitans: | 2700pF |
| Email: | [email protected] |