köpa 4605X-101-122LF med BYCHPS
Köp med garanti
| Tolerans: | ±2% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±100ppm/°C |
| Leverantörs Device Package: | 5-SIP |
| Storlek / Dimension: | 0.498" L x 0.098" W (12.65mm x 2.49mm) |
| Serier: | 4600X |
| Motstånd (ohm): | 1.2k |
| Effekt per element: | 200mW |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | 5-SIP |
| Andra namn: | 4605X101122LF |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Antal motstånd: | 4 |
| Antal stift: | 5 |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 12 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 4605X-101-122LF |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.200" (5.08mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 1.2k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed Resistor Network/Array ±100ppm/°C 5-SIP |
| Beskrivning: | RES ARRAY 4 RES 1.2K OHM 5SIP |