köpa 4SEPC820M+T med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 4V |
|---|---|
| Typ: | Polymer |
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serier: | OS-CON™, SEPC |
| Ripple Current - Low Frequency: | 305mA @ 120Hz |
| Ripple Current - High Frequency: | 6.1A @ 100kHz |
| Förpackning: | Cut Tape (CT) |
| Förpackning / fall: | Radial, Can |
| Andra namn: | P16413CT |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 4SEPC820M+T |
| Livstid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Spridning av bly: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedans: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.512" (13.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 820µF ±20% 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 7 mOhm |
| Beskrivning: | CAP ALUM POLY 820UF 20% 4V T/H |
| Kapacitans: | 820µF |