köpa 5542738 med BYCHPS
Köp med garanti
| Slå på spänning (max): | - |
|---|---|
| Stäng av spänning (Min): | - |
| Avslutningsstil: | Screw Terminal |
| Kopplingsspänning: | 250VAC, 30VDC - Max |
| Serier: | - |
| Relä typ: | General Purpose with Socket |
| Förpackning: | Bulk |
| Andra namn: | 277-5148 5542738-ND UMK22-REL5/21-21 |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 65°C |
| Monteringstyp: | DIN Rail |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 18 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 5542738 |
| Funktioner: | LED Indicator |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose with Socket Relay DPDT (2 Form C) 5VDC Coil DIN Rail |
| Beskrivning: | RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 5A 5V |
| Kontaktvärdering (Aktuell): | 5A |
| Kontaktmaterial: | - |
| Kontaktformulär: | DPDT (2 Form C) |
| Spolspänning: | 5VDC |
| Spol typ: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| Spolkraft: | - |
| Email: | [email protected] |