610HR050E
610HR050E
Artikelnummer:
610HR050E
Tillverkare:
Ohmite
Beskrivning:
RES 0.05 OHM 1W 3% AXIAL
Datablad:
610HR050E.pdf
Introduktion
köpa 610HR050E med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Tolerans:±3%
Temperaturkoefficient:-
Leverantörs Device Package:Axial
Storlek / Dimension:0.750" L (19.05mm)
Serier:60
Motstånd (ohm):0.05
Power (Watts):1W
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Axial
Driftstemperatur:-
Antal uppsägningar:2
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:8 Weeks
Tillverkarens varunummer:610HR050E
Höjd - Sittande (Max):-
Funktioner:Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Safety
Felaktighet:-
Utvidgad beskrivning:0.05 Ohm ±3% 1W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Safety Metal Element
Beskrivning:RES 0.05 OHM 1W 3% AXIAL